Jak začít – šablony

Rubriky
Nejnovější
Videonávody
Sdílejte
O nás

ŽIVÉWEBY.CZ

opečováváme Vaše weby

Jak začít – šablony

V našem instalačním balíčku je aktivní šablona Hello, která se vyznačuje vysokou rychlostí načítání. Na této šabloně můžete začít stavět Vaše webové stránky.

Při vytváření nového webu máte několik možností, jak využít nastavených šablon.

Nejjednodušší způsob instalace šablony je v rámci výběru šablon Futurio. V administraci najdete záložku Vzhled a v ní odkaz Install Demos. Zde si můžete jednotlivé šablony prohlédnout a následně jedním klikem nainstalovat. Celý web se Vám nainstaluje do složky Stránky, kde můžete vše jednoduše doeditovat (Upravit s Elementorem).

Další možností je Elementor. Při vytvoření nové stránky v Elementoru máte na výběr mezi vložením nové sekce, přidáním šablony z Elementoru nebo vložení šablony z Envato Elements. Když vyberete přidání z Elementoru, zobrazí se Vám nabídka celých stránek i vybraných sekcí, včetně předdefinovaných hlaviček a patiček.

Třetí možností z nabídky je Envato, ke které se dostanete opět přes editaci v Elementoru nebo přímo v Adminu v záložce Elements – vybranou stránku si přímo vytvoříte v náhledu šablony – stačí zadat název nové stránky.

Šablony Elementor – zde

Šablony Futurio – zde

Ukázka šablon Envato