živéweby.cz

vydělávejte s námi

Nabídka pro freelancery

Provize z webhostingových služeb

Za každý web, který k nám přesunete nebo u nás vytvoříte, Vám každý rok zaplatíme 200 Kč. Webhostingové služby fakturujeme přímo provozovateli webu, vy se o nic nestaráte.

Prémiové nástroje k WordPressu

Přesunutím webu k nám získáte prémiové nástroje pro další editace a práci s webem. Elementor Pro, Premium Addons, Essential Addons a další vychytávky. Neutrácejte zbytečně za placené pluginy. Pokud budete chtít další rozšíření, jsme připravení nabídku dále vylepšovat. 

Nástroje pro doladění a optimalizaci webu

ContentKing

Chytrá kontrola vašich stránek.

Máte na webu kvalitní obsah a myslíte si, že máte vyhráno? Bohužel to tak není. Ani ten nejlepší obsah na světě vás totiž nezachrání, pokud váš web není nastaven správně po technické stránce.

Aby byl zajištěn jeho špičkový stav, ContentKing důkladně analyzuje technickou základnu vašeho webu. A stejně jako u stránek to dělá 24/7. ContentKing tedy okamžitě hlásí změny ve vašich souborech sitemap XML, robots.txt nebo nastavení domény.

Máte správně nastavené všechny nadpisy? Není na stránkách duplicita, jsou nastavené kanonické odkazy? Máte správné přesměrování variant? Jsou titulky i meta správně dlouhé? Zadali jste názvy a popisy pro FB a Twitter? Mají všechny obrázky popisky? Kdo to má všechno uhlídat!

Dáme Vám prémiový nástroj ContentKing, který Vám pomůže dovést stránky k dokonalosti. 

Běžná cena za 1 web je 490 Kč měsíčně. My Vám za jednu paušální platbu 399 Kč měsíčně dáme tento analytický nástroj ke každému Vašemu webu u nás. Zeptejte se nás na víc informací.