5 kroků při přechodu z Miowebu na Elementor Pro

Rubriky
Nejnovější
Videonávody
Sdílejte
O nás

ŽIVÉWEBY.CZ

opečováváme Vaše weby

5 kroků při přechodu z Miowebu na Elementor Pro

Denně řešíme požadavky na pomoc při přechodu z platformy MIOWEB na klasický wordpress s Elementor Pro. Sepsali jsme proto pro vás několik základních informací, jak takový přesun probíhá.

  1. Připravte si vše s časovým předstihem

Web sice přesuneme v řádu minut až hodin, ale je to zatím jen začátek. Čeká vás trochu práce na novém webu a tak si na to nechte trochu času, než skončí váš předplacený program na Miowebu.

U nás budete mít připravenou testovací doménu, na kterou vám web přesuneme. Tady si budete moci vše připravit do doby, než vše spustíme na ostro.

  1. Přesun webu

Přesun webu je pro vás naprosto jednoduchý. Pošlete nám přístupové údaje a my web zkopírujeme a nahrajeme na naší testovací doménu. Struktura webu, příspěvky, fotografie, nastavení pluginů… Vše bude přeneseno.

  1. Obsah stránek

V Miowebu jste pravděpodobně využili prvky nastavené pro jejich šablonu. Tato šablonu nemůžete dále využívat a prvky ze stránek zmizí. Šablonu vám nově změníme například na Astru nebo Hello, která je pro Elementor optimální.

Stránkám bude potřeba znovu vložit jejich obsah. S Elementorem a stále fungujícími stránkami na Miowebu to pro vás bude hračka.

Pokud byste se na to necítili nebo se tím nechtěli zabývat, napište nám a my vám navrhneme řešení, které ušetří čas i peníze.

  1. Rozšíření a doplňkové pluginy

Odpovídáme dotazy, zda na novém webu budou fungovat nadstavby typu SimpleShop, Mailer Lite, Facebook a Instagram feed, Google Analytics atd..

Ano, budou. Standardní platforma WordPressu vám umožňuje nahrát si jakýkoliv plugin pro rozšíření webu. Pomůžeme vám s jejich výběrem pro zrychlení stránek, zabezpečení nebo SEO nastavení.

  1. Spuštění webu

Až budete mít web na dočasné doméně připravený, stačí jen napsat na naši podporu. Zažádáme o převod domény a za pár hodin web běží na vaší doméně z našeho serveru. Ani o maily se bát nemusíte, zůstanou zachovány.

Nebojte se přechodu na novou platformu, jsme tu pro vás.