Firemní intranet – máme řešení

Rubriky
Nejnovější
Videonávody
Sdílejte
O nás

ŽIVÉWEBY.CZ

opečováváme Vaše weby

Firemní intranet – máme řešení

Naše prostředí pro tvorbu webu, založeném na pagebuilderu Elementor Pro a doplňkových pluginech, jako jsou např. Jet Engine, Jet Form Builder a Jet Smart Filters umožňuje řešit i velmi sofistikované úlohy a zadání.

Ověřili jsme si v praxi, že pomocí těchto nástrojů můžeme vytvořit velmi zajímavou klientskou sekci, firemní intranet, rezervační systém koncertů či lékařských vyšetření a spoustu dalších variací.

Zde je ukázka intranetu, který je postavený na jednotlivých uživatelských účtech. Každému uživateli je zobrazován jeho vlastní a jedinečný obsah. Budoucí rezervace, historie rezervaci s možností další vlastní editace a doplňování. Vše je doplněno statistikami a doplňkovými funkcemi jako je generování dokumentů.

www.sail.sale

Další příklad je řešení firemního intranetu menší firmy. Intranet obsahuje jednotlivé uživatelské účty, kterým je zobrazován jednak společný firemní obsah, tak data určená konkrétnímu uživateli (např. výplatní pásky). Ve velké míře je provázán intranet s platformou Google Workspace. Sdílené disky, propisování formulářů do tabulek, sdílené kalendáře, rezervace jednacích místností.

www.weroholding.eu

Poslední příklad je rezervační systém vyšetření Mezinárodního dne melanomu. Pracuje s dvěma úrovněmi uživatelů – lékaři, provádějící vyšetření, a zájemci o vyšetření. Každý lékař má přes formulář přiřazený svůj okruh zájemců, se kterými dál pracuje a pomocí formulářů aplikuje další data do systému.

www.denmelanomu.cz

Pokud hledáte řešení pro podobný systém, zavolejte nám na 774067848. Vše máme v připraveno i pro vás.